Senior seřizovač vstřikolisů (30-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Most, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti a praxi jako seřizovač vstřikolisů? Hledáte novou pracovní výzvu? Zúčastněte se výběrového řízení na pozici SENIOR SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ (30-40.000 Kč)!

Náplň práce

  • Seřizování a optimalizaci vstřikolisů na svěřeném úseku
  • Výměnu forem
  • Podporu výroby
  • Spolupráci s procesními inženýry, údržbou a kvalitou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Praxe na podobné pozici PODMÍNKOU
  • Zodpovědnost
  • Pečlivost

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky

  • Lokalita: Most

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis