Inženýr kvality v Německu (od 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 50 000 Kč/měsícSlužební byt a automobil, bohaté finanční osobní ohodnocení, diety a další.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi ve výrobní kvalitě a k tomu dobře mluvíte anglicky nebo německy? Už Vás to v ČR nebaví a chcete se podívat jak to funguje jinde?

Chceme Vám ukázat, jak se žije a pracuje v Německu! Hledáme INŽENÝR KVALITY v NĚMECKU (od 50.000 Kč).

Náplň práce

  • dohled nad udržováním kvality dle norem ISO
  • pravidelné reportování zjištěných poznatků vedení společnosti v ČR
  • hledání příčin vzniklých vad v procesu kvality a jejich odstranění
  • spolupráce s příslušnými pracovníky v oddělení kvality

Požadujeme

  • alespoň střední vzdělání s maturitou
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost ISO norem a nástrojů kvality
  • ochotu pracovat v Německu

Nabízíme

  • PLNĚ hrazené ubytování ve služebním bytě v Německu
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • NADSTANDARDNÍ MZDU a ZÁKONNÉ DIETY
  • pravidelné finanční odměny
  • týden dovolené navíc
  • 13. mzdu

  • místo výkonu práce: Německo

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3990758  Datum zveřejnění: 23.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc