Technický přípravář výroby (33 - 37 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 33 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: 1.11.2020
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v technickém oboru a hledáte práci ve stabilní, ničím neohrožené, společnosti? Orientujete se v technické a elektro dokumentaci? Setkal jste se ve své praxi s plánováním výroby, nebo její technické přípravy? Jste komunikativní člověk a domluvíte se anglicky? Tak je tato nabídka určena právě Vám!

Zašlete nám životopis, mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá kolegu na pozici:

TECHNICKÝ PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY (33 - 37 000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění a zpracování podkladů v oblasti sestavování plánu výroby dle požadavků zákazníka
  • Aktualizace operativních plánů výroby
  • Koordinace plánu výroby ve spolupráci s příslušnými odděleními
  • Sledování a vyhodnocení základních parametrů výroby a ztrát ve výrobě
  • Provádění operativních propočtů v plánech výroby při změnách
  • Vedení příslušné provozní dokumentace

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání, ideálně v elektro oboru
  • Zkušenosti na pozici spjaté s výrobou a jejím plánováním
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrou počítačovou gramotnost
  • Analytické smýšlení a přirozenou zodpovědnost

Nabízíme

  • Věříme, že motivující mzdové ohodnocení
  • Zkušený pracovní kolektiv
  • Technické vybavení umožňující plně profesionální práci
  • Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) onu práci
  • Prostředí, ve kterém budete prožívat pozitivní vibrace nejen v den výplaty :O)

  • Místo výkonu práce: Orlickoústecko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3991240  Datum zveřejnění: 24.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc