Mechatronik Senior (Od 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jindřichův Hradec, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se uplatnit jako mechatronik ve výrobní společnosti? Pak nám zašlete Váš strukturovaný životopis!

Významná zahraniční společnost působící v oblasti automotive hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici:

Náplň práce

  • programování změny v pohybech robota aj.
  • testování a programování autonomních vozíků
  • zlepšování stávajících procesů
  • spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost mechatronik a programování PLC
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • technické myšlení

Nabízíme

  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat a roční bonus
  • dotované stravování
  • možnost home office
  • další vzdělávání a rozvoj
  • příspěvky na připojištění

  • místo výkonu práce: Okres Jindřichův Hradec – Východ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3992173  Datum zveřejnění: 27.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc