Zkušený inženýr kvality ve strojírenství (plat až 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Humpolec, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti kvality ve strojírenství? Bez problému se domluvíte anglickým jazykem? Pak nám zašlete svůj životopis!

Výrobní nadnárodní společnost hledá posilu na pozici:

SENIOR INŽENÝR KVALITY

Náplň práce

  • Zodpovědnost za tým 2 kvalitářů
  • Zodpovědnost za systém řízení jakosti, včetně zajištění legislativních požadavků v oblasti BOZP a EMS
  • Zastřešení systému řízené dokumentace ve společnosti
  • Implementace systému kvality ve výrobě
  • Nastavování preventivních opatření v oblasti kvality
  • Zabezpečení interních, dodavatelských i zákaznických auditů
  • Řízení procesu reklamací

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru strojírenství výhodou
  • Praxi na obdobné pozici ve strojírenské společnosti podmínkou
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Zkušenost s vedením menšího týmu

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci v mezinárodní společnosti
  • Přátelské prostředí
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborné vzdělávání -kurzy AJ a školení

  • Místo výkonu práce: Humpolec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3992291  Datum zveřejnění: 27.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc