Reagujte bez životopisu

CNC seřizovač (mzda 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Havlíčkův Brod, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte alespoň SOU v technickém oboru? Máte praxi na obdobné pozici? Umíte pracovat s měřidly? Chcete dostávat zajímavý plat a k tomu spoustu benefitů? Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

  • Seřizování, opravy a programování CNC strojů
  • Práce s měřidly
  • Spouštění výroby, kontrola prvního vyrobeného kusu
  • Práce na dvě nebo tři směny

Požadujeme

  • Minimálně SOU technického oboru
  • Znalost práce s měřidly
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Alespoň menší předchozí praxi na pozici seřizovače CNC strojů

Nabízíme

  • Základní platové ohodnocení dle úrovně zkušeností
  • Příplatky placené nad rámec zákoníku práce
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodnění rodinné volání
  • Příspěvek na lékaře
  • Dobré dopravní spojení do zaměstnání
  • Místo pracoviště: Chotěboř

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3992497  Datum zveřejnění: 27.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc