Provozní autoelektronik (40-50 000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi s diagnostikou vozu? Chcete pracovat pro stabilní a renomovanou firmu? Pokud k tomu všemu máte vzdělání v oboru elektro nebo strojírenství, pošlete mi svůj životopis!

Nadnárodní firma, působící v oblasti automotive, hledá posilu týmu na pozici:

PROVOZNÍ AUTOELEKTRONIK (40-50 000 Kč)

Náplň práce

  • údržba MFT přístrojů výrobního personálu
  • poradenství se znalostí diagnostiky při opravách vozů
  • podpora provozu montážní linky
  • řešení elektronických závad u vozů

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání v oboru strojírenství, elektro
  • praxi na obdobné pozici minimálně rok
  • znalost diagnostiky vozu
  • praxe z oblasti repasu, nebo autoelektrikářství VÝHODOU

Nabízíme

  • moderní pracoviště
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na rekreace po ČR
  • 5 týdnů dovolené

  • třísměnný provoz
  • místo pracoviště: okres Mladá Boleslav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jaroslav Drtina
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3993105  Datum zveřejnění: 29.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc