Specialista řízení procesů pro retail Praha-Východ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s projektovým řízením? Máte zkušenost s optimalizací procesů a zaváděním nových procesů v oblasti retailu? Nebojíte se samostatné práce, kde budete také komunikovat anglicky nebo německy? Hledáte kombinaci práce v kanceláři a v terénu?

Pak hledáme právě Vás!

Významná obchodní společnost se silným jménem na trhu hledá posilu do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA ŘÍZENÍ PROCESŮ PRO RETAIL Praha-Východ

Náplň práce

  • optimalizace procesů zavedených na prodejnách a zavádění nových procesů a pracovních metod
  • analýza procesů na prodejnách a návrh řešení s cílem zvyšovat produktivitu
  • implementace navrhnutých opatření
  • vypracování dokumentace a vyhodnocení výsledků různých procesů
  • sledování aktuálních trendů v maloobchodě, monitoring konkurence
  • podílení se na projektech digitalizace na prodejnách i ve skladech

Požadujeme

  • 1-2 roky praxe v oblasti řízení komplexních projektů a zároveň optimalizace procesů v maloobchodě
  • znalost procesů v oblasti maloobchodního prodeje
  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost MS Excel a MS Powerpoint (pokročilá znalost)
  • skvělé prezentační a komunikační dovednosti
  • schopnost obhájit si své nápady a prosadit se
  • analytické myšlení
  • schopnost metodicky vést ostatní zaměstnance
  • ochotu cestovat po ČR

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • služební vozidlo i k osobním účelům
  • notebook a mobilní telefon
  • pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9-15 hod.)
  • zvýhodněné stravování (firemní jídelna)
  • Multisport karta
  • slevy u partnerů
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • parkování přímo v areálu
  • možnost nástupu: dohodou
  • místo výkonu: JV od Prahy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3993549  Datum zveřejnění: 30.10.2020