Design engineer (34 – 38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 34 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte strojírenské vzdělání, profesní zkušenosti s prací v CAD systémech a hledáte nové výzvy v této oblasti? Domluvíte se anglicky a lákala by Vás spolupráce s profesionály v oboru? Hledáte prostor pro seberealizaci, bavil by Vás vývoj, konstrukce a tvorba nových částí pro komplexní technické systémy? Potom hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá nového kolegu na pozici:

DESIGN ENGINEER (34 – 38.000 Kč)

Náplň práce

  • Návrh a vývoj nových technických zařízení
  • Konstrukční práce a úpravy v CAD programu
  • Implementace specifických požadavků zákazníka
  • Zajištění technické dokumentace pro výrobu a zákazníky
  • Úzká spolupráce se zahraniční pobočkou

Požadujeme

  • Strojírenské vzdělání
  • Praxi v oblasti konstrukce či vývoje
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovní
  • Znalosti konstrukčních 3D CAD systémů
  • Zodpovědný a komunikativní přístup, chuť do práce

Nabízíme

  • Spolupráce s profesionály v oboru
  • Finanční bonusy a prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: cca 20 km od Jihlavy

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Ivana Smejkalová
Tel.: +420775787241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3994067  Datum zveřejnění: 2.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc