Procesní inženýr ve výrobě - Senior (50-60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Karlovy Vary, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 50 000 Kč/měsícNadstandardní mzdové ohodnocení.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte již zkušenosti s technologií výroby a chcete je uplatnit? Chcete pracovat někde, kde Vás nedrtí s přesčasy a záleží jim i na Vašem odpočinku?

Pokud ano, buďte náš nový PROCESNÍ INŽENÝR ve VÝROBĚ - SENIOR (50-60.000 Kč).

Náplň práce

  • optimalizace výrobních linek
  • zavádění nových projektů do výroby
  • optimalizace ergonomie pracovišť
  • zlepšování procesů

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici - podmínkou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost principů štíhlé výroby - výhodou
  • znalost výrobní kvality - výhodou

Nabízíme

  • zkrácený týdenní fond pracovní doby
  • bohaté pravidelné odměny a prémie
  • přátelské pracovní prostředí
  • vynikající firemní kantýnu kde jídla chutnají jako od maminky

  • místo výkonu práce: cca 15 min od Karlových Varů

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis