IOS vývojář/ka Praha

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímáte se o mobilní technologie? Chcete vyvíjet moderní aplikace pro smartphony, hodinky, robotické hračky a jiné smart gadgets?

Pak hledáme právě Vás!

Společnost, která se zabývá IT konzultačními službami a poskytováním komplexních SW řešení hledá posilu do svého týmu na pozici:

iOS VÝVOJÁŘ/KA Praha

Náplň práce

  • vývoj a customizace iOS aplikací
  • technická analýza a návrh vývojového řešení
  • odpovědnost za ladění aplikací s HW nástroji
  • validace aplikace
  • testování aplikace
  • tvorba potřebné dokumentace
  • podílení se na zajímavých projektech
  • podílení se na architektuře aplikací, code review
  • starost o technologický rozvoj nováčků v týmu

Požadujeme

  • znalost aktuální verze Swift, Xcode a iOS SDK
  • znalost Xcode build systému
  • zkušenosti s objektově orientovaným návrhem
  • český/slovenský a anglický jazyk na plynulé úrovni
  • zkušenost s animací je velkou výhodou

Nabízíme

  • moderní kanceláře v Praze
  • zázemí rychle se rozvíjející, stabilní české firmy
  • prostor pro kreativní a samostatnou práci
  • kvalitní vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím
  • mobilní telefon se zvýhodněným tarifem (i pro rodinu)
  • notebook, služební automobil
  • Multisport karta, stravenky, sick days
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • výuka cizích jazyků, bohatá nabídka interních a externích školení
  • firemní akce
  • možnost home office
  • spolupráce na HPP nebo IČO

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3995572  Datum zveřejnění: 4.11.2020