Výrobní technolog JUNIOR/ Senior (30.- 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tachov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 50 000 Kč/měsícMzda dle praxe, kvartální odměny a další finanční bonusy.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici VÝROBNÍ TECHNOLOG JUNIOR/ SENIOR (30.- 50.000 Kč).

Máte už praxi z podobné pozice nebo jste absolventem SŠ ve strojírenském oboru? Ať tak či tak pro Vás máme skvělou příležitost!

Náplň práce

  • optimalizace výrobních linek
  • podílení se na nových procesech ve výrobě
  • zodpovědnost za montážní přípravky
  • zlepšování efektivity výroby

Požadujeme

  • máte alespoň SŠ ve strojírenském oboru
  • znáte konstrukční programy (AutoCAD, SolidWorks nebo Inventor)
  • domluvíte se anglicky
  • máte praxi ze strojírenské nebo plastikářské výroby - VELKOU VÝHODOU

Nabízíme

  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • kvartální a další odměny
  • další vzdělávání a zvyšování praxe
  • jazykové kurzy
  • bonus za odpracované roky
  • vánoční odměny
  • příspěvek na dojíždění

  • místo výkonu práce: Tachovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis