Technik Přípravy výroby - i absolventi sš (30-52.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tachov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsícMzda dle praxe, čtvrtletní prémie a další finanční odměny.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi absolvent nebo už máš nějakou praxi z výroby a hledáš příležitost kde se realizovat? Máš cit pro technické věci a chceš obohatit svou praxi super příležitostí s výhledem kariérního růstu?

Zašli mi svůj životopis na [email protected]

Náplň práce

  • velkou šanci kariérního růstu
  • smlouva na dobu neurčitou
  • obědy nebo večeře ZDARMA
  • pololetní prémie
  • příspěvek na relaxaci a dopravu

  • místo výkonu práce:

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • technické myšlení, příjemné vystupování
  • znalost konstrukčních programů výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zájem o zpracování plastů nebo strojírenství

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • místo výkonu práce: cca 15 min z Tachova

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis