Obchodní zástupce v oblasti IT (40-60.000 Kč) Praha

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s obchodní činností v oblasti IT? Jste ambiciózní a vnímáte překážku jako výzvu? Umíš dotahovat věci o konce?

Pak hledáme právě Vás!

Společnost, která se zabývá poskytováním IT služeb hledá posilu do svého týmu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE V OBLASTI IT (40-60.000 Kč) Praha

Náplň práce

  • Vyhledávání nových obchodních kontaktů
  • Telefonická / e-mailová komunikace s potenciálními klienty
  • Akvizice nových klientů
  • Po získání klienta, předání do technického týmu

Požadujeme

  • Praxe v obchodu (IT)
  • Prokazatelné obchodní výsledky
  • Přehled v oblasti IT, technické znalosti výhodou
  • Reprezentativní a profesionální vystupování
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Obchodní dovednosti
  • Samostatnost a pracovitost
  • Spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

  • prostředí stabilní české společnosti
  • možnost vzdělávat se a učit se novým věcem
  • možnost profesního růstu
  • občerstvení na pracovišti
  • teambuilding každý měsíc
  • variabilní složka platu
  • benefitní systém
  • možnost spolupráce na IČO

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3996551  Datum zveřejnění: 6.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc