Seřizovač/operátor (23-33.000 Kč) - doprava zajištěna

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 23 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní výzvu? Jste pracovitý a zručný člověk, který má zkušenosti s prací ve výrobě? Jste ochotný pracovat na 3 směny? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá kandidáta na pozici:

SEŘIZOVAČ/OPERÁTOR (23-33.000 Kč) - doprava zajištěna

Náplň práce

  • obsluha a zejména seřizování strojů
  • práce s nástroji ve výrobě
  • čtení technické dokumentace
  • práce na 3 směny

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ strojírenské
  • praxi na podobné pozici ve výrobě
  • ochota pracovat na 3 směny (bez víkendů)
  • základní znalost výkresové dokumentace
  • technické myšlení a zodpovědnost

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • relokační příspěvek nebo doprava z Brna
  • dotované stravování
  • roční prémie
  • příspěvek na kulturu a sport
  • příspěvek na dopravu i penzijní připojištění
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Hustopečsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis