Náčelník kmene elektroúdržby (35-38.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Šumperk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 38 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rozhlížíte se po zajímavé pracovní příležitosti v oblasti elektroúdržby? Máte zkušenosti na vedoucí pozici nebo se chcete profesně posunout?

Nadnárodní strojírenská společnost, špička ve svém oboru hledá posilu do svého týmu na pozici:

NÁČELNÍK KMENE ELEKTROÚDRŽBY (35-38.000 Kč)

Náplň práce

  • odpovědnost za správný chod a údržbu elektro zařízení
  • plánování a zajištění preventivní údržby
  • kontrola dodržování předpisů na oddělení
  • zajištění nákupu součástek a náhradních dílů
  • objednání externích oprav
  • vedení týmu 8 elektroúdržbářů
  • flexibilní pracovní doba

Požadujeme

  • SŠ v elektro oboru
  • aktuálně platná elektro vyhláška 50/1978Sb. minimálně §7
  • komunikativní znalost angličtiny
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • výhodou zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme

  • ohodnocení respektující úroveň znalostí a dovedností
  • vzdělávací kurzy a školení
  • technické vybavení – mobil a notebook
  • dovolená 5 týdnů a 3 sickdays
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Šumpersko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Irena Holá
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3996648  Datum zveřejnění: 6.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc