Elektromechanik ve výrobě

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bruntál, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví tě elektro práce a rád se naučíš něco nového? Chtěl bys zajímavou práci ve stabilní výrobní firmě? Přidej se k nám! Úspěšná společnost, špička ve svém oboru, hledá kandidáty na pozici:

ELEKTROMECHANIK VE VÝROBĚ

Náplň práce

  • zjistíš poruchy a opravíš je aby vše fungovalo jak má
  • provedeš údržbu vybraných elektro zařízení
  • všechny poruchy a opravy zapíšeš
  • parťák pro práci ti bude technická dokumentace
  • budeš spolupracovat i s kolegy z jiných oddělení

Požadujeme

  • schováváš v šuplíku výuční list v elektro oboru
  • máš platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min. § 6
  • orientuješ se v elektro zařízeních
  • setkal ses s pneumatikou nebo hydraulikou? Tvá výhoda
  • nevadí ti práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • v rámci firmy se můžeš vypracovat a povýšit
  • na dovolené si odpočineš 5 týdnů
  • přispějeme Ti na dojíždění
  • za pravidelnou docházku Tě odměníme navíc
  • za práci na směny máš vysoké příplatky
  • máme vydatné obědy v závodní jídelně za lepší cenu

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Irena Holá
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3998598  Datum zveřejnění: 11.11.2020