Technik výrobní kvality - Senior (35-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tachov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc13. mzda, kvartální a pololetní odměny.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste už dlouho technik kvality ve výrobě, měřící nástroje znáte jako své boty? Cítíte, že chcete něco víc?
Tak nečekejte a chyťte příležitost, protože právě pro vás máme super nabídku!
Jste náš nový TECHNIK VÝROBNÍ KVALITY - SENIOR?

Náplň práce

  • správa měřidel a nástrojů pro kontrolu výrobků
  • testování a provádění kontrol výrobku
  • příprava technické dokumentace a výsledků měření

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • znalost norem ISO 9001 / IATF 16949
  • znalost měřících přístrojů ve výrobě
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • ochotu pracovat na dvě směny

Nabízíme

  • rádi odpočíváte? Máte TÝDEN DOVOLENÉ navíc.
  • naučíme vás s nejnovější technologií měření
  • zvýšíme vám praxi
  • dostanete lepší mzdu
  • rádi relaxujete? Dáme vám příspěvek na rekreaci a volný čas.
  • budete dojíždět? My vám to zaplatíme!
  • rádi jíte? Dáme vám super jídlo v naší kantýně!

  • místo výkonu práce: cca 15 minut od Tachova

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis