Analytik prediktivní údržby (40-60 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 60 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rozumíte prediktivní údržbě a condition monitoringu? Chcete se podílet na inovačních projektech v rámci výroby a logistiky? Pokud k tomu ovládáte angličtinu, hledáme právě Vás !

Člen nadnárodního koncernu hledá nové kolegy na pozici:

ANALYTIK PREDIKTIVNÍ ÚDRŽBY (40-60 000 Kč)

Náplň práce

  • vytváření návrhů prediktivní údržby ve výrobě a logistice
  • spolupráce na otázkách Condition monitoringu v rámci koncernu
  • standardizace vizualizací prediktivní údržby
  • analýza stávajících postupů condition monitoringu
  • zavádění nových postupů a nástrojů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost v oblasti Condition monitoringu
  • znalost nástrojů datové analýzy
  • angličtina na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • příspěvek na stravování
  • dovolená navíc
  • zázemí stabilní společnosti
  • preventivní zdravotní program

  • místo pracoviště: Mladá Boleslav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jaroslav Drtina
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3999061  Datum zveřejnění: 12.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc