Umíš na CNC? Tak tě berem! (20-25.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 20 000 - 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Setkal jsi se někdy s CNC a zvládáš jejich základní obsluhu? Chceš pracovat jen na dvě směny pro rozvíjející se společnost?
Pak mi pošli životopis na: [email protected]

Stačí jen že:
UMÍŠ NA CNC? TAK TĚ BEREM! (20-25.000 Kč)

Náplň práce

  • vaše práce nebude nijak zvlášť náročná, stroje jsou ovládány počítačem
  • upínaní přípravku pro obrábění do stroje
  • práce dle technické dokumentace

Požadujeme

  • vyučení – ideálně v oboru obráběč kovů
  • smysl pro přesnost a pečlivost
  • samostatnost
  • praxi s obsluhou CNC strojů

Nabízíme

  • příspěvek na stravování
  • práci jen na ranní a odpolední směny
  • 5 týdnů dovolené

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Vlčková
Tel.: +420778407990
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis