Area Sales manager - home office (od 30 000 Kč + provize)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat z pohodlí Vašeho domova?Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba? Disponujete technickým backgroundem a máte obchodního ducha? Vaší doménou je obchod a máte v něm bohaté zkušenosti? Pak hledáme právě Vás!

Společnost zabývající se vratovou technikou hledá novou posilu do týmu na pozici: AREA SALES MANAGER - HOME OFFICE (od 30 000 Kč + provize)

Náplň práce

  • zodpovědnost za péči a rozvoj svěřeného regionu Čechy
  • akvizice i péče o stávající portfolio zákazníků
  • poskytování technického poradenství
  • tvorba cenových nabídek
  • účast na poradách a pravidelný reporting

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • praxi v obchodní činnosti alespoň 2 roky
  • technický background, znalost technické dokumentace
  • řidičský průkaz sk. B
  • člověka s aktivním přístupem k práci

Nabízíme

  • rozmanitou práci formou home office
  • provize z realizovaných zakázek
  • dovolenou navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo pracoviště: full home office!
  • svěřený region: celé Čechy

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Stehlíková
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3999274  Datum zveřejnění: 12.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc