Mistr ve slévárenském prostředí (27 000 – 33 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 27 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rádi byste pracovali ve firmě, která dokáže spojit tradici s moderními výrobními procesy? Chcete vést menší tým lidí ve společnosti, která exportuje své výrobky do celého světa? Dokážete rozdělit svěřené úkoly na pracovišti? Pošlete nám Váš životopis!

Hledáme uchazeče na pozici:

MISTR VE SLÉVÁRNSKÉM PROSTŘEDÍ (27 000 – 33 000 KČ)

Náplň práce

  • Vedení svěřeného týmu
  • Dělba práce a motivace podřízených
  • Zodpovědnost za kvalitu odvedené práce
  • Kontrola dodržováním BZOP na pracovišti

Požadujeme

  • SOU/SŠ strojírenského nebo metalurgického směru
  • Alespoň krátkou praxi s vedením lidí
  • Vůli nést odpovědnost za svůj tým
  • Ochotu pracovat na 3 směny
  • Zkušenost ze slévárenského prostředí

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené spolu s dotovanou dovolenou na Slovensku
  • Obědy na pracovišti za minimální ceny
  • Roční příspěvek 6000 Kč na životní pojištění a důchodové připojištění
  • Odměny při životním nebo pracovním jubileu
  • Výhodné tarify pro Vás a Vaše blízké, dobrou dopravní dostupnost a mnoho dalšího

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Monika Brusová
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis