Údržbář ve výrobě s vyhláškou 50/1978 Sb. (27.-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 27 000 Kč/měsíc13.mzda, pravidelný růst mzdy
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vyučil ses v oboru elektro a hledáš první flek po škole nebo už máš praxi? Chceš mít jistotu stabilního místa a k tomu super benefity?

Tak pošli svůj životopis!

Náplň práce

  • údržba výrobních linek
  • na směně budeš reagovat na technické problémy na strojích, které bude potřeba opravit
  • spolupráce s kolegy z výroby

Požadujeme

  • SOU/SŠ v technickém oboru
  • vyhlášku 50/1978 Sb.
  • zkušenosti s údržbou strojů - výhodou
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • zajímavé bonusy, prémie, odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • odborné kurzy, školení
  • v případě potřeby lze využít i autobusové svozy z okolí Plzně

  • lokalita výkonu práce: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis