Šikula na montáž elektrických zařízení (až 36000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 28 000 - 36 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chtěli byste pracovat pro významného českého výrobce na 2 směny bez víkendů? Jste vystudovaný v oboru elektro a máte vyhlášku 50 §5 min? Pokud ano, pošlete mi své CV a já se Vám ozvu!

Náplň práce

  • instalace a manipulace elektrických částí výrobků dle platných předpisů
  • zapojování elektrických součástek, transformátorů, rozvaděčů, …
  • opravy elektrických zařízení
  • zpětná kontrola zapojení
  • práce dle výkresové dokumentace, schémat a návodů

Požadujeme

  • výuční list v elektro oboru – absolventi vítání
  • vyhláška 50/1978 §5
  • zkušenost z výroby výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci a elektrotechnických schématech
  • praxe v oblasti drážního provozu výhodou
  • manuální zručnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • práce na pracovní smlouvu doba neurčitá
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • flexipassy
  • firemní školka
  • firemní akce
  • příspěvky na penzijko/životko
  • sportovní karta
  • 2 dny volna navíc
  • výuka cizích jazyků a další odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce Plzeň – možnost ubytování

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Olga Žák
Tel.: +420739234802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4002325  Datum zveřejnění: 20.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc