Silák ve výrobě (18.000 – 22.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Velká Bíteš, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 18 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Neradi při práci sedíte a nudíte se? Jste akční člověk, kterému nevadí zvednout těžká břemena a přesunout je? Jste ochoten pracovat na 2směnný provoz s volnými víkendy? Tak hledáme přímo tebe!

Náplň práce

  • 2směnný provoz
  • Práce na počítači
  • Řezání materiálu na míru (hliník, ocel, plast,…)
  • Práce s ruční pilou a drobné obrábění
  • Příprava materiálů na další proces výroby

Požadujeme

  • Základní znalost práce na počítači
  • Vyučení ve strojním průmyslu nebo praxi ve výrobě
  • Smysl pro detail

Nabízíme

  • Plat 18.000 – 22.000 Kč
  • 13. plat
  • Práce bez víkendů a nočních směn
  • Stravování ve firemní jídelně (oběd za 34Kč)
  • Moderní a čisté prostory firmy
  • Penzijní pojištění po 3 letech
  • Práce na HPP
  • Lokalita Velká Bíteš

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Michaela Murlová
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis