Heroická výrobní síla (25 - 30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: 1.12.2020
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Již Vás nebaví být pro společnost jen pouhým číslem, výrobní silou, které si nikdo neváží? Jste hrdý dělník, který pracuje zodpovědně, ale přístup nadřízených Vás demotivuje k lepším výkonům? Uvědomujete si, že Vy jste právě ten, kdo tvoří jmění společnosti a chcete být za to vyzdvihován? Pojďme společně za lepšími zítřky!

Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nové parťáky na pozici:

HEROICKÁ VÝROBNÍ SÍLA (25 - 30 000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha výrobního zařízení
  • Vizuální kontrola výrobků
  • Manuální činnost ve výrobě
  • Radost z dobře odvedené práce a pochvaly ze strany vedení

Požadujeme

  • Ideálně středoškolské vzdělání
  • Praxi ve výrobě - výhodou
  • Selský rozum a samostatnost
  • Ochotu pracovat na směny (možnost výběru z nepřetržitého, třísměnného, nebo dvousměnného provozu)

Nabízíme

  • Zázemí ekonomicky silné a ničím neohrožené společnosti
  • Věříme, že dobré finanční ohodnocení
  • Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
  • Pohodový kolektiv
  • Skvělé personální oddělení starající se o Vaše blaho :O)

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Varkoček
Tel.: +420777549877
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4002715  Datum zveřejnění: 21.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc