Projektant technologií v dopravě - i absolventi (od 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: 1.2.2021
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v oblasti projektování v železniční dopravě? Je tato oblast Vaším koníčkem?

Hledáme PROJEKTANT TECHNOLOGIÍ V DOPRAVĚ - i ABSOLVENTI (od 35.000 Kč)

Hledáme do týmu kolegy/kolegyně s praxí i bez.

Náplň práce

  • návrhy schémat železničních uzlů
  • kapacitní výpočty traťové vytíženosti
  • podílení se na projektování staveb

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru - ideálně železniční doprava
  • znalost konstrukčních programů AutoCad nebo MicroStation
  • znalost železniční problematiky případně velký zájem o rozvoj v oblasti
  • praxi v podobné oblasti velkou výhodou

Nabízíme

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • skvělou pracovní příležitost pro absolventy
  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelský kolektiv kolegů
  • práce je vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]bs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 4007786  Datum zveřejnění: 26.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc