Konstruktér pro vývoj (40.000 – 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Valašské Meziříčí, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 45 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro společnost, která pracuje s mimořádnými technologiemi? Máte zkušenosti z vývojového oddělení? Rádi se podílíte na vytváření nových věcí?

Pošlete nám Váš životopis.

KONSTRUKTÉR VE VÝVOJOVÉM ODDĚLENÍ (40.000 – 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Zpracování technického návrhu nebo dokumentace podle požadavků výroby či zákazníků
  • Návrhy a technické studie - kompletní vývoj produktů
  • Vedení a úpravy technické dokumentace
  • Příprava a neustálé zlepšování postupů
  • Úzká spolupráce napříč odděleními

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ strojírenského směru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost technických postupů návrhů a vývoje
  • Nadšení pro konstruování
  • Znalost 3D CAD a 2D
  • Schopnost spolupráce a dobré komunikační schopnosti
  • Komunikativní znalost AJ výhodou
  • Alespoň krátkou praxi z oddělení vývoje

Nabízíme

  • Možnost podílet se nových rozvojových projektech
  • Příležitost se dále vzdělávat ve své odbornosti
  • Různorodou práci v perspektivní firmě
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování s příspěvkem
  • Poukázky Flexipass
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Propracovaný systém benefitů
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Monika Brusová
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4008251  Datum zveřejnění: 11.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc