Odborník na testování desek plošných spojů (31.000 – 33.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 31 000 - 33 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro mezinárodní korporaci? Máte elektrotechnické vzdělání? Rádi tvoříte manuály a technickou dokumentaci?

Pošlete nám Váš životopis a staňte se součástí našeho týmu na pozici:

ODBORNÍK NA TESTOVÁNÍ DPS (31.000 – 33.000 Kč)

Náplň práce

  • Vytváření manuálů, technické dokumentace a specifikací
  • Objednávání a oživování testrů DPS
  • Spolupráce se zahraničními dodavateli
  • Řešení reklamací
  • Zpětná vazba a úprava specifikací
  • Výstavba nových linek

Požadujeme

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Odbornou způsobilost 50 par 5 a více
  • Schopnost navrhovat DPS
  • Znalost mikroprocesorové techniky a měření elektrických veličin
  • Analytické myšlení a zručnost
  • Schopnost komunikovat v AJ, jak písemnou, tak ústní formou
  • ŘP. B

Nabízíme

  • Odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní start pracovní doby
  • Široký výběr jídel v naší kantýně za více než příznivé ceny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Online systém Vámi volitelných benefitů
  • Proplacené přesčasy nebo možnost vybrat si náhradní volno
  • Možnost práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce Pardubický kraj
MÉNĚ

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Monika Brusová
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4009935  Datum zveřejnění: 11.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc