Machr přes robotiku a výrobní automatizaci (38.000 – 41.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 38 000 - 41 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro mezinárodní korporaci? Chcete se podílet na návrzích automatizovaných linek? Baví Vás sestavování strojů a robotů?

Potom hledáme právě Vás! Pošlete nám Váš životopis na pozici:

MACHR PŘES ROBOTIKU A VÝROBNÍ AUTOMATIZACI (38.000 – 41.000 Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce s technology na návrzích automatizovaných linek
  • Zpracování rozpočtu a jeho následné obhájení
  • Sestavení a instalace jednotlivých strojů a robotů
  • Vytvoření manuálů obsluhy a údržby

Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání - vyhláška 50/1978 sb. § 6
  • Ochotu být na telefonu připravený jako podpora, když něco nefunguje v době Vaší pohotovosti
  • Samostatnost a pracovitost
  • AJ na takové úrovni, že budete schopni komunikovat se zahraničními dodavateli

Nabízíme

  • Příležitost i pro nadšené absolventy
  • Možnost rychlého kariérního růstu
  • *Odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené
  • Široký výběr jídel v naší kantýně za více než příznivé ceny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Online systém Vámi volitelných benefitů
  • Pozice je vhodná pro ženy i muže

  • Místo výkonu práce je Pardubický kraj

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Monika Brusová
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4009950  Datum zveřejnění: 11.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc