Elektroinženýr – pro absolventy (28 - 33.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-sever, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsícbonusy, prémie
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudovali jste vysokou školu se zaměřením na elektrotechniku a hledáte své první zaměstnání? Zajímal by Vás obor návrhu plošných spojů a práce ve vývojovém programu? Pak je pozice ELEKTROINŽENÝR – PRO ABSOLVENTY právě pro Vás!

Moderní společnost sídlící severně od Brna hledá kandidáta na pozici:

ELEKTROINŽENÝR – PRO ABSOLVENTY (28 - 33.000 KČ)

Náplň práce

  • perfektní zaškolení od vedoucího
  • návrh plošných spojů
  • fyzické testování navrhnutého vzoru
  • tvorba technické dokumentace
  • spolupráce s oddělením výroby
  • pozice je vhodná pro muže i ženy

Požadujeme

  • VŠ se zaměřením na elektrotechniku
  • praxe v oboru výhodou
  • AJ – min. základní úroveň
  • znalost vývojových programů
  • samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • práce v prosperující společnosti
  • stravenky, 5 týdnů dovolené
  • odborné kurzy a vzdělávání
  • příjemné a moderně vybavené pracovní prostředí
  • možnost účastnit se zajímavých projektů
  • místo práce: Brno – venkov (sever)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis