Personalista/-ka ve výrobní společnosti (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 35 000 Kč/měsíc13.mzda, kafeterie, náborový příspěvek.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Buďte novým článkem skvělého HR týmu. Hledáme PERSONALISTU/-KU VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (30-35.000 Kč).
Čeká Vás příjemné pracovní prostředí spousta benefitů.

Náplň práce

  • nábor nových zaměstnanců
  • příprava podkladů pro vznik pracovního poměru
  • agenda spojená s nástupy a výstupy zaměstnanců
  • podílení se na příjemné firemní kultuře

Požadujeme

  • praxi s náborem zaměstnanců
  • znalost pracovně právní legislativy
  • komunikativní úroveň algického jazka

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • možnost získat další zkušenosti v oblasti HR
  • 13.mzdu
  • možnost využít závodní stravování
  • práci skvěle dostupnou z centra Plzně
  • práci v týmu profesionálů v oboru

  • místo výkonu práce: Plzeň-Město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis