Marketingový specialista (30.000 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres Šumperk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 35 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro jednoho z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v regionu? Chcete být součástí marketingového oddělení? Nebojíte se být u marketingové podpory při zavádění výrobků na trhu?

Pošlete nám Váš životopis! Hledáme posilu do týmu na pozici:

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (30.000 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Budete mít na starosti přípravu marketingové komunikace při uvedením výrobku na trhu
  • Tvorba marketingového obsahu
  • Spolupráce napříč odděleními včetně komunikace s kolegy ze zahraničí a jejich koordinace
  • Komunikace s globálním marketingovým oddělením a externími agenturami
  • Překlad tištěných a digitálních materiálů
  • Součinnost na přidělených operativních úkolech

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru nebo marketingu výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Nadání zjistit potřeby zákazníků
  • Ochotu ke spolupráci napříč odděleními i v zahraničí
  • Schopnost určit priority, věnovat se detailům a koordinovat aktivity týmu
  • Ochotu pracovat na více úkolech naráz

Nabízíme

  • Možnost samostatné práce
  • Podpora dalšího profesního rozvoje
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené + 3 dny k odpočinku
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost zacvičit si v prostorách společnosti

  • Místo výkonu práce okres Šumperk

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Monika Brusová
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4013908  Datum zveřejnění: 22.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc