Zubní lékař/ka (70-90 000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 70 000 - 90 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Základní informace

Vynikáte individuální přístupem k pacientům? Jste nadšencem ve svém oboru a snažíte se neustále zlepšovat poskytovanou péči? Pokud ano, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Poskytovatel zdravotnické péče hledá novou posilu na pozici:

ZUBNÍ LÉKAŘ/KA (70-90 000 Kč)

Náplň práce

  • Individuální péče a přístup ke klientům
  • Spolupráce se zdravotní sestrou v samostatné ordinaci
  • Denní komunikace s anglicky mluvícími klienty
  • Samostatný odborný výkon stomatologa v ambulantním provozu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, obor Zubní lékařství
  • Praxi v oboru
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Profesionální přístup
  • uživatelskou znalost práce s PC

Nabízíme

  • Zázemí prémiové zubní kliniky
  • Standardně vybavená ordinace
  • Podpora dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené

  • místo pracoviště: Praha
  • pozice vhodná pro ženy i muže

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jaroslav Drtina
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4016344  Datum zveřejnění: 5.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc