Inženýr kvality

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberec, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti kvality a chcete se stát součástí úspěšné společnosti? Zašlete nám svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici INŽENÝR KVALITY!

Náplň práce

  • Řešení kvalitativních problémů ve výrobě
  • Komunikace se zákazníky
  • Hodnocení plnění nápravných opatření k reklamacím a hodnocení efektivnosti opatření
  • Zajištění předávání informací v rámci týmu, příprava nápravných řešení při kvalitativních problémech

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s praxí nebo VŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Praxi na pozici INŽENÝRA KVALITY PODMÍNKOU
  • Praxi z automotive průmyslu velkou výhodou

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Školení a profesní růst
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování

  • Lokalita: Liberec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4018651  Datum zveřejnění: 11.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.