Mistr ve slévárenském prostředí (27 000 – 33 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 27 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rádi byste pracovali ve firmě, která dokáže spojit tradici s moderními výrobními procesy? Chcete vést menší tým lidí ve společnosti, která exportuje své výrobky do celého světa? Dokážete rozdělit svěřené úkoly na pracovišti?

Pošlete nám Váš životopis na pozici:

MISTR VE SLÉVÁRNSKÉM PROSTŘEDÍ (27 000 – 33 000 KČ)

Náplň práce

  • Vedení svěřeného týmu
  • Dělba práce a motivace podřízených
  • Zodpovědnost za kvalitu odvedené práce
  • Kontrola dodržováním BZOP na pracovišti

Požadujeme

  • SOU/SŠ strojírenského nebo metalurgického směru
  • Alespoň krátkou praxi s vedením lidí
  • Vůli nést odpovědnost za svůj tým
  • Ochotu pracovat na 3 směny
  • Zkušenost ze slévárenského prostředí

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené spolu s dotovanou dovolenou na Slovensku
  • Obědy na pracovišti za minimální ceny
  • Roční příspěvek 6000 Kč na životní pojištění a důchodové připojištění
  • Odměny při životním nebo pracovním jubileu
  • Výhodné tarify pro Vás a Vaše blízké, dobrou dopravní dostupnost a mnoho dalšího
  • Pozice je vhodná pro ženy i muže

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Monika Brusová
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4018883  Datum zveřejnění: 11.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc