Projektový inženýr kvality (40 - 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsícbonusy, prémie
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci v oblasti kvality? Preferujete stabilní mezinárodní společnosti, které Vám umožní rozvoj v oboru a využití cizích jazyků? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná výrobní společnost přijme do svého týmu posilu na PROJEKTOVÝ INŽENÝR KVALITY S AJ (40 - 50.000 KČ)

Náplň práce

  • Zabezpečování kvality nových projektů
  • Stanovování procesů kvality
  • Komunikace se zákazníky, řešení reklamací
  • Tvorba interní dokumentace, pravidelný reporting
  • Kooperace interních auditů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici v automotive
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost 8D, ISO 16949, PPAP, APQP, FMEA
  • Aktivní přístup, organizační schopnosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost závodního stravování
  • 5 týdnu dovolené
  • Jazykové a další odborné kurzy

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Zítková, DiS.
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis