Údržbář – práce všeho druhu (28-33.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 28 000 - 33 000 Kč/měsícPlacené přesčasy, stravenky, odměny a prémie.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zlaté české ručičky a zkušenost s údržbou budov? Chcete pracovat ve společnosti, kde se budete cítit jako v bavlnce?
Hledáme ÚDRŽBÁŘE – PRÁCE VŠEHO DRUHU (28-33.000 Kč).

Náplň práce

  • Základní údržba technického zázemí společnosti
  • Drobné stavební opravy v areálu
  • Celkové zabezpečení hladkého provozu společnosti
  • Obsluha vytápěcího systému ve společnosti

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • Vyhlášku 50
  • Praxi na podobné pozici - výhodou
  • Ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Finanční prostředky pro nákup v lékárně, vstupů na kulturní akce, relaxaci a podobně
  • Přesčasy vám proplatíme či nahradíme volným časem
  • Během práce nebudete o hladu, najíte se i za dva a vyberete jídlo dle chuti
  • Další super benefity pro osobní život

  • Místo výkonu práce: Pardubice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Havlíčková
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis