Quality assistant (25-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-sever, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 30 000 Kč/měsícStravetky, 25 dní dovolené
  • Termín nástupu: 1.3.2021
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zvládáš perfektně práci na PC a ovládáš anglický, nebo německý jazyk? Pokud máš navíc technické vzdělání , pak jsi náš člověk!

Všeho nech, pošli mi tvůj životopis a buď:

QUALITY ASSISTANT (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • komunikace s klienty
  • tvorba dokumentace pro oddělení kvality
  • řešení reklamací

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • anglický, nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • příjemné vystupování a komunikativnost

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • individuální jazykové kurzy
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na Vánoce

  • Místo výkonu práce : cca 20 minut autem severně od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň
Poslat společnosti životopis