Dělník ve výrobě - řezání materiálů (plat 22.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Žďár nad Sázavou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Řezání materiálu na míru (hliník, plast, ocel a další)
* Drobné obráběčské práce
* Příprava materiálu pro výrobu
* Práce na dvě směny s volnými víkendy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Odměny k platu dle výkonu zaměstnance
* 13. plat
* Čtvrtletní a roční bonusy
* Příspěvěk na stravování ve vlastní jídelně
* Moderní a čisté pracoviště
* Zázemí stabilní společnosti
* Smlouva na HPP

* Místo výkonu práce: Velká Bíteš

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

velká výrobní firma

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vyučení ve strojním oboru nebo praxi
* Minimálně uživatelskou znalost PC
* Pečlivost, smysl pro detail, přesnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4023925  Datum zveřejnění: 22.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc