Seřizovač/ Operátor ve výrobě (27-32.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberec, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 27 000 - 32 000 Kč/měsícbonusy za osobní ohodnocení, příspěvky na stravování, finanční odměny za dlouhodobou spolupráci
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví vás technologie a výrobní proces? Obsazujeme pozici pro milovníky automatických linek a výrobního prostředí, buď náš nový SEŘIZOVAČ/ OPERÁTOR VE VÝROBĚ (27-32.000 Kč).

Náplň práce

  • Nastavení rozjezdu a obsluha přidělené výrobní linky
  • Programování a úprava technologických parametrů
  • Zabezpečení výměny a opravy strojů či forem
  • Zajištění spolupráce mezi kolegy a školení nových operátorů

Požadujeme

  • SOU technického směru
  • Praxi na podobné pozici – výhodou
  • Chuť učit se novým věcem a adaptovat se na různorodou práci
  • Ochotu pracovat v 3 směnném či nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • Finanční prostředky na občerstvení a stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zajištění nadstandardní zdravotní péče
  • Osobní vzdělávání ve formě odborných kurzů
  • Finanční odměny za dlouholetou spolupráci
  • Firemní kulturní akce

  • Místo výkonu práce: Liberec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis