Plánovač výroby-automotive (25-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Poděbrady, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte ukončené SŠ vzdělání v technickém oboru? Jste analytický typ a cítíte se ve výrobě jako doma? Pokud ovládáte práci s PC a konkrétně excel je Váš dobrý kamarád - neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY-AUTOMOTIVE (25-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Plánování výroby na jednotlivých úsecích
  • Sledování, optimalizování a kontrola hladkého chodu výroby
  • Tvorba výrobních plánů a jejich vyhodnocování
  • Tvorba havarijních plánů a plánů pro výrobu

Požadujeme

  • SŠ s maturitou technický obor – výhodou
  • Velmi dobrá znalost práce na PC - především Excel
  • Znalost práce se systémem SAP výhodou
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
  • Znalost výpočtu tvorby výrobní dávky a strojní kapacity

Nabízíme

  • Zázemí perspektivní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Zvýhodněné stravování
  • Možnost výhodného mobilního tarifu
  • 13.a 14.plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek pro dárce krve

  • Místo výkonu práce: Poděbrady

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis