Inspektor kvality vstupního materiálu (28-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsícpříspěvky na stravování, roční bonusy, příspěvky na penzijní připojištění
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte rádi kvalitu? Zajímá Vás technika a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Mohla by Vás zajímat naše nová pracovní pozice.
Obsazujeme pozici: INSPEKTOR KVALITY VSTUPNÍHO MATERIÁLU (28-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Provádění vstupní kontroly materiálu
  • Měření nakoupených dílů a následné porovnávání výsledků s výkresy
  • Uvolňování dílů do výrobního procesu

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Pracovní zkušenosti z oblasti kontroly kvality
  • Znalost měření a technických výkresů

Nabízíme

  • Firemní telefonní tarify
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na chutné stravování
  • Pro pořádný odpočinek Vám naordinujeme dovolenou navíc
  • Pravidelná mzda na účet
  • Silné zázemí společnosti

  • Místo výkonu práce: okolí Ústí nad Orlicí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis