Specialista řízení zásob s AJ Brno (40-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti Supply Chain? Každodenní komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Řízení logistických projektů od A do Z je Váš denní chléb?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní společnost působící v oblasti moderních technologií hledáme posilu do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA ŘÍZENÍ ZÁSOB s AJ Brno (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení zásob v rámci regionu CEE
  • Zodpovědnost za svěřené projekty v rámci Supply Chain
  • Plánování a koordinace logistiky jednotlivých projektů
  • Úzká spolupráce s kolegy v zahraničí
  • Zahraniční služební cesty
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici podmínkou
  • Zkušenosti se Supply Chain na mezinárodní úrovni
  • MS Excel – pokročilou znalost
  • Samostatnost, ochotu cestovat, projektové myšlení

Nabízíme

  • 13. mzda
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu

  • Termín nástupu: IHNED (nebo dohodou)
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 4025182  Datum zveřejnění: 26.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc