Servisní technik ve výrobě-i pro absolventy(35-40.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc13. mzda, měsíční odměny.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste pohotový a technické myšlení máte v krvi? Chcete uplatnit svoji zručnost a jste vyučen v technickém nebo elektro oboru? Máte šanci uplatnit svoje dovednosti ve společnosti s nejmodernější technologií.
Obsazujeme pozici: SERVISNÍ TECHNIK VE VÝROBĚ-VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY(35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • technická příprava strojů na provoz
  • součinnost s nadřízenými a kolegy v oblasti provozu
  • nastavování zařízení a jejich parametrů
  • servis strojů a jejich údržba v provozu
  • aktivní řešení poruch během výroby

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ technického nebo elektro zaměření
  • ochotu operativně řešit problémy
  • VYHLÁŠKA 50/78 SB. VELKÁ VÝHODA
  • ochotu pracovat ve směnném režimu

Nabízíme

  • Dovolená navíc
  • Benefitní program
  • Vánoční prémie
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Měsíční odměny
  • Pravidelné finanční bonusy
  • Stravenky
  • Stravování v místě výkonu práce

  • místo výkonu práce: v okolí Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis