Soustružník (26 - 27.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 26 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s prací na CNC strojích? Rádi byste pracovali v příjemném kolektivu? Práce na dvě směny vám vyhovuje?

Pokud ano, zašlete mi váš životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • obsluha CNC stroje SINUMERIC
  • programování řídícího panelu
  • práce na základě výkresové dokumentace

Požadujeme

  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s programováním a s výkresovou dokumentací
  • ochotu pracovat ve dvou směnném provozu
  • zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • pohodové pracovní prostředí
  • férového vedoucího
  • finanční bonus - 13. mzdu
  • dvousměnný pracovní režim
  • navyšování mzdy

  • místo výkonu práce: Brno-venkov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis