Senior účetní (35-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chtěli byste pracovat ve společnost s celorepublikovou působností? Máte prokazatelnou praxi v oblasti vedení účetnictví a daní? Je pro Vás vedení týmu hračkou a chcete mít možnost seberealizace při zavádění nových procesů??

Pokud jste odpověděli ANO, pak je tato pozice přesně pro Vás!

SENIOR ÚČETNÍ (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za přípravu DPH, DPPO, silniční daně apod.
  • Vedení a zodpovědnost za účtování v systému
  • Koordinace a vedení 5členného týmu účetních
  • Příprava podkladů pro audit a komunikace s auditory
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními a komunikace s úřady

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Minimální 3 roky praxi na podobné pozici
  • Zkušenosti s podvojným účetnictvím
  • Znalost práce v účetním systému
  • Komplexní přehled v oblasti účetnictví

Nabízíme

  • Zázemí ve stabilní firmě s působností po celé ČR
  • Flexibilní začátek a konec pracovního doby
  • Příspěvek na stravování
  • Sleva na firemní nabídku výrobků a služeb
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis