Mzdová účetní ve výrobní společnosti (35-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsícOdměny a prémie.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pro výrobní společnost hledáme samostatnou personalistku, která bude zajišťovat nábor zaměstnanců a s tím spojenou agendu.

Máte praxi v obdobné pozici a mluvíte německým nebo anglickým jazykem? Hledáme

Náplň práce

  • Zpracování mezd zaměstnanců
  • Komunikace s úřady a státní správou
  • Zpracování podkladů DPN, MD/RD, exekuce apod.
  • Spolupráce na personálních záležitostech ( podpora HR oddělení)
  • Sledování zadaných KPI v personální oblasti

Požadujeme

  • Praxi se zpracováním mezd
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Ochotu podílet se na na HR oblasti společnosti
  • Praxi z výrobní společnosti - výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Individuální jazykové kurzy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na Vánoce

  • místo výkonu práce: Plzeň - Sever (cca 25 minut z Plzně)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis