Personální manažer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): bonusy, 13. mzda
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Ovládáte skvěle oblast lidských zdrojů a anglický jazyk? Pokud ANO, neváhejte nám zaslat Váš životopis!

Významná mezinárodní automotive společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici PERSONÁLNÍ MANAŽER!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vedení veškeré personální agendy společnosti
  • Zodpovědnost za implementaci mezinárodních HR projektů
  • Poradenství a podpora vedoucích pracovníků v pracovně-právní oblasti
  • Sledování a kontrola vybraných HR a mzdových ukazatelů
  • Zajišťování školení zaměstnanců a vedení příslušné dokumentace
  • Zpracování interních předpisů a vedení příslušné dokumentace
  • Organizace výběrových řízení a začlenění nových zaměstnanců
  • Komunikace s úřady státní správy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti lidských zdrojů či psychologie velkou výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Praxe na pozici HR manažera či asistenta HR manažera ve výrobním, nejlépe automotive, prostředí podmínkou!
  • Výborné komunikační dovednosti a time management
  • Základní povědomí o ISO normách v automotive
  • Velmi dobrá znalost produktů MS Office

Nabízíme

  • Zázemí moderní společnosti s významným postavením na trhu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční bonusy
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
  • Firemní akce a další pestré benefity
  • Lokalita: Vysočina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4027548  Datum zveřejnění: 1.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.