Šéf oddělení kvality (50-80.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 50 000 Kč/měsícodměny, příspěvek na stravování
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je kvalita Vaše hobby? Máte praxi v oblasti managementu kvality a orientujete se v ISO normách? Pokud se navíc domluvíte anglicky nebo německy, obsazujeme novou pracovní příležitost právě pro Vás: ŠÉF ODDĚLENÍ KVALITY (50-80.000 Kč)

Náplň práce

  • Analýza současného systému kvality ve společnosti
  • Přijímání a nastavování změn v řízení systému kvality
  • Hledání nových, efektivnějších cest plnění plánů
  • Optimalizace a koordinace systému řízení kvality

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s řízením systému kvality – ISO audity
  • Chuť se aktivně tvořit a podílet se na změnách k lepšímu
  • Praxi s vedením lidí

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Kurzy vzdělávání pro rozvoj osobnosti
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Vánoční bonusy
  • Příspěvek na dopravu nad 30 km
  • Firemní akce
  • Stabilní zázemí silné společnosti

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis